Grecja i posthellenistyczne, didrachma, II w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:01:40
166834
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Cypr, didrachma, II w. pne, Aw: Głowa władcy w prawo, Rw: Stojący na piorunie Orzeł w lewo, po boku monogramy, wokoło napis ΛΕΜΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΩΣ
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 6.54 g, 22.4 mm
Literatura: SNG Cop. 437 odm.

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 148

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  150 zł