Niemcy, talar, 1564

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rozpoczęcie: 01-10-2018 18:00
Zakończenie: 11-10-2018 21:55:00
Niemcy, talar, 1564

Niemcy, talar, 1564

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:55:00
163789
Opis: Niemcy - Wschodnia Fryzja - Edzard II, Krzysztof i Jan 1540-1566, talar, 1564, Emden
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.18 g, delikatna patyna
Literatura: Dav. 9610, Kappelhoff 205 var

Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 65