Niemcy, halerz (Händelheller), XIV w.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 21:30:20
161785
Opis: Niemcy - Schwäbisch Hall- miasto, halerz (Händelheller), XIV w., Aw: Dłoń; Rw: Krzyż o rozdwojonych ramionach, w których kulki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.58 g, ładnie zachowany
Literatura: Slg. Bonhoff 1734, Saurma 1365

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 99

1)  65 zł
2)  60 zł