Niemcy, denar, ok. 1218-1225

Niemcy, denar, ok. 1218-1225

Niemcy, denar, ok. 1218-1225

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 21:30:00
161784
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - abp Engelbert I 1216-1225, denar, ok. 1218-1225, Kolonia, Aw: Postać arcybiskupa na wprost, trzymającego pastorał i biblię, wokoło ENGELB...; Rw: Trójwieżowa budowla z bramą w środkowej wieży, wokoło COLONIA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.37 g, niedobity, patyna
Literatura: Hävernick 635

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 81

1)  80 zł
2)  75 zł