Polska, plakieta, 1932

Polska, plakieta, 1932

Polska, plakieta, 1932

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:49:40
166097
Opis: Polska - XX w., plakieta, 1932, Samochodowy i Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Grodu Piastów Cieszyna 16/VII 1932, Aw: wieża zamku w Cieszynie, poniżej napis i herb miasta oraz data, na dole RAUSCH - TORUN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz emaliowany, plakieta w kształcie prostokąta 68 mm, 54.35 g

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 196

1)  200 zł
2)  195 zł