Rosja, 50 kopiejek, 1911 (Э•Б)

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:44:00
166169
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1911 (Э•Б), Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 90, Kazakov 396

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 85

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  135 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  75 zł