Rosja, 2 kopiejki, 1881

Rosja, 2 kopiejki, 1881

Rosja, 2 kopiejki, 1881

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:41:20
166173
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 2 kopiejki, 1881, Petersburg
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: piękna patyna
Literatura: Bitkin 531, Brekke 169

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 116

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  130 zł
4)  48 zł