Rosja, 5 kopiejek, 1827 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:39:40
166212
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 5 kopiejek, 1827 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładne
Literatura: Adrianov 1827, Bitkin 150

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 184

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  180 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  155 zł