Rosja, 2 kopiejki, 1816 KM AM

Rosja, 2 kopiejki, 1816 KM AM

Rosja, 2 kopiejki, 1816 KM AM

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:38:00
166176
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, 2 kopiejki, 1816 KM AM, Suzun
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 495, Brekke 287

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 41

1)  42 zł
2)  40 zł