Rosja, 2 kopiejki, 1798 AM

Rozpoczęcie: 24-09-2018 18:00
Zakończenie: 04-10-2018 22:33:00
Rosja, 2 kopiejki, 1798 AM

Rosja, 2 kopiejki, 1798 AM

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:33:00
165551
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, 2 kopiejki, 1798 AM, Anninsk
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rzadkie, wady krążka, patyna
Literatura: Bitkin 184, Brekke 74

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 74