Rosja, rubel, 1774 СПБ ОЛ

Rosja, rubel, 1774 СПБ ОЛ

Rosja, rubel, 1774 СПБ ОЛ

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:32:00
166479
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, rubel, 1774 СПБ ОЛ, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 218, Diakov 306

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 219

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  480 zł
5)  470 zł
6)  460 zł
7)  450 zł
8)  440 zł
9)  420 zł