Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1534

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:20:40
166074
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, grosz, 1534, Królewiec, końcówka napisu PRVSS
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: widoczne uszkodzenie obrzeża
Literatura: Kop. 3776, Slg. Marienburg 1144, Voss. 1336

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 146

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  110 zł
4)  60 zł