Niemcy, talar, 1559

Rozpoczęcie: 24-09-2018 18:00
Zakończenie: 04-10-2018 22:30:40
Niemcy, talar, 1559

Niemcy, talar, 1559

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:30:40
166447
Opis: Niemcy - Lubeka- miasto, talar, 1559, Lubeka
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na rancie
Literatura: Dav. 9408

Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 186