Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:29:40
166449
Opis: Niemcy - Brema- miasto, talar, 1865 B, Hanower, wybity z okazji II zawodów strzeleckich w Bremie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: AKS 16, Dav. 628, Thun 126

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 116

1)  420 zł