Niemcy, dwutalar, 1843 A

Niemcy, dwutalar, 1843 A

Niemcy, dwutalar, 1843 A

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:28:20
166446
Opis: Niemcy - Anhalt - Dessau - Leopold IV Fryderyk 1817-1863, dwutalar, 1843 A, Berlin
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 29, Dav. 508, Thun 8

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 202

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  2 100 zł
4)  1 850 zł