Śląsk, 3 krajcary, 1675

Śląsk, 3 krajcary, 1675

Śląsk, 3 krajcary, 1675

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:23:20
166079
Opis: Śląsk - księstwo oleśnickie - Dynastia Württemberg-Weiltingen - Sylwiusz Fryderyk 1664-1697, 3 krajcary, 1675, Oleśnica, z końcówką MEZ na rewersie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękna, kolorowa patyna, minimalne podgięcie
Literatura: E.-M. 403, F.u.S. 2303

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 299

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  175 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  125 zł
7)  120 zł