Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:10:40
166450
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa, subtelna patyna, ładny blask menniczy
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 131

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  120 zł
6)  105 zł
7)  60 zł