Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1840 MW

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:07:40
166069
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1840 MW, Warszawa, wariant bez kropki po dacie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nierównomierna patyna
Literatura: Bitkin 1173, Plage 414, Berezowski 4 zł

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 223

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  210 zł
4)  190 zł
5)  175 zł
6)  165 zł
7)  155 zł
8)  140 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  120 zł