Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 MW

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:07:20
166070
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 MW, Warszawa, wariant z kropką po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1172, Plage 412, Berezowski 1.20 zł

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 118

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  55 zł
5)  48 zł