Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1840 MW

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:07:00
166068
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 30 kopiejek = 2 złote, 1840 MW, Warszawa, ogon Orła z wystającym piórem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1161, Plage 379, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 85

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  130 zł
4)  90 zł