Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:05:00
166492
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW, Warszawa, duże cyfry daty
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Bitkin 1132, Plage 326, Berezowski 12.50 zł

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 237

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  900 zł
4)  860 zł
5)  680 zł
6)  640 zł
7)  620 zł
8)  470 zł
9)  450 zł