Polska, 6 groszy, 1794

Polska, 6 groszy, 1794

Polska, 6 groszy, 1794

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:02:40
166207
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, 6 groszy, 1794, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 207

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 216

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  95 zł
5)  70 zł
6)  60 zł