Polska, dwugrosz wikariacki, 1741

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:01:20
166062
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, dwugrosz wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kahnt FA2 641, Kop. 11529 (R2), Merseb. 1699a

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 284

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł