Polska, szeląg, 1650 CG

Polska, szeląg, 1650 CG

Polska, szeląg, 1650 CG

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 21:59:00
166611
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szeląg, 1650 CG, Bydgoszcz, Aw: Monogram ICR, po bokach data 16-50, poniżej litery C-G rozdzielone herbem Wieniawa; Rw: Orzeł i napis wokoło...BIDG
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: gruba zielona patyna, rzadki
Literatura: Kop. 1542 (R3), Tyszkiewicz 5 mk

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 570

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  170 zł
4)  150 zł