Polska, ort, 1668 TLB

Polska, ort, 1668 TLB

Polska, ort, 1668 TLB

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 21:57:40
166601
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1668 TLB, Bydgoszcz, nicjały T.L.B. pod rękawem władcy, herb Ślepowron pod popiersiem, ozdobniki po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku NGC z oceną AU 50, patyna
Literatura: Kop. 1774, Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 364

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  390 zł
6)  300 zł
7)  250 zł
8)  210 zł
9)  190 zł
10)  185 zł
11)  180 zł
12)  175 zł
13)  170 zł
14)  165 zł
15)  155 zł
16)  150 zł