Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 21:55:00
165922
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1595, Ryga, końcówka napisu LIV na awersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzony stempel rewersu
Literatura: Iger R.95.1.h (R), K.-G. 10

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 160

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  145 zł
5)  120 zł
6)  105 zł
7)  95 zł
8)  90 zł