Polska, grosz, 1579

Polska, grosz, 1579

Polska, grosz, 1579

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 21:42:40
166524
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, grosz, 1579, Gdańsk, na awersie kropka kończy napis
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna
Literatura: CNG 130, Kop. 7433 (R2)

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 317

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  640 zł
4)  480 zł
5)  370 zł
6)  360 zł
7)  350 zł
8)  310 zł
9)  270 zł
10)  260 zł
11)  240 zł