Polska, trojak, 1540

Polska, trojak, 1540

Polska, trojak, 1540

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 21:35:40
166522
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, trojak, 1540, Gdańsk, popiersie króla w czepcu i koronie, końcówka napisu PRVS
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Iger G.40.1.e (R1), CNG 73.a, Kop. 7334 (R3)

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 284

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  640 zł
4)  520 zł
5)  500 zł
6)  500 zł
7)  320 zł
8)  300 zł