Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 21:35:00
166199
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety koronne, grosz, 1546, Kraków, herb Leliwa między literami S-T, bez rozetek obok korony
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 428, PN2-Dut. 20

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 164

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  260 zł
5)  150 zł