Polska, denar - fałszerstwo z epoki

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 21:33:40
166638
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, denar - fałszerstwo z epoki, Aw: Orzeł na wprost, Rw: Podwójny krzyż w tarczy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 0.33 g, ciemna zielona patyna
Literatura: jak Frynas P.16.5

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 74

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  26 zł