Polska, trzeciak - fałszerstwo z epoki

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 21:33:20
166639
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, trzeciak - fałszerstwo z epoki, Aw: Orzeł na wprost, wokoło fragment napisu, Rw: Podwójny krzyż w tarczy, wokoło napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 0.40 g, ciemna zielona patyna
Literatura: jak Frynas P.16.2

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 140

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  38 zł
4)  30 zł