Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 21:30:40
166451
Opis: Śląsk - Księstwo Ziębickie (Książ), halerz, XV w., Wrocław?, Aw: Orzeł z uniesionymi skrzydłami na wprost z głową w lewo; Rw: Lew czeski kroczący w lewo
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.25 g, ładny
Literatura: Fbg. 379, Kop. 8671 (R5), Wroc.Zap.Num.19 s. 24-25

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 107

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  110 zł
4)  80 zł
5)  75 zł