Polska, 20 złotych, 25.03.1994

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 21:07:40
166438
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 20 złotych, 25.03.1994, seria GX, numeracja 200000
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, ślady po złamaniach
Literatura: Lucow 1572 (R0), Miłczak 197b

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1745

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  55 zł
5)  30 zł