wydawnictwa zagraniczne, И. В. Гришин, В. Н. Клещинов - Каталог Русских средневековых монет времени..

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:38:00
91740
Opis: wydawnictwa zagraniczne, И. В. Гришин, В. Н. Клещинов - Каталог Русских средневековых монет времени правления царя Михаила Федоровича (1613-1645 гг.), Москва 2001
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 96 stron formatu A4, miękka oprawa, rosyjsko-angielski katalog monet Michała Fiedorowicza, dużo ilustracji

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 344

1)  32 zł
2)  30 zł