wydawnictwa zagraniczne, Wonsik Kazimierz - Deutsches Münzpreis-Jahrbuch 1999. Auktionsergebnisse d..

Rozpoczęcie: 24-09-2018 18:00
Zakończenie: 04-10-2018 20:37:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:37:40
91726
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Wonsik Kazimierz - Deutsches Münzpreis-Jahrbuch 1999. Auktionsergebnisse deutscher Münzen in den Jahren 1995-1999, Łódź 1999
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 862 strony formatu B5, twarda oprawa, lista cen osiągniętych przez niemieckie monety na aukcjach w latach 1995-1999, potężne opracowanie dotyczące cen monet niemieckich

Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 93