Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:37:20
91734
Opis: wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1-5 /reprint/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 2272 str., 29 tablic, przedruk wydania z lat 1871- 1916, oprawa kartonowa, razem 5 woluminów w osobnych oprawach, bardzo obszerny katalog monet i medali polskich, najpełniejsze opracowanie medali polskich XX wieku

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 201

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  260 zł
4)  200 zł
5)  195 zł