wydawnictwa polskie, Kamiński, Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warszawa 1977, 255 s..

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:37:00
166015
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński, Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warszawa 1977, 255 stron, bogato ilustrowane w tekście, oprawa kartonowa, okładka lekko przetarta
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 281

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  55 zł
4)  48 zł
5)  44 zł