wydawnictwa polskie, Kamiński, Żukowski - Katalog monet polskich 1697-1763 (epoka saska); Warsz..

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:36:40
166014
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński, Żukowski - Katalog monet polskich 1697-1763 (epoka saska); Warszawa 1980 rok, 399 stron, bogato ilustrowane w tekście, oprawa kartonowa, okładka lekko przetarta
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 113

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  34 zł