wydawnictwa polskie, Kamiński, Kurpiewski - Katalog Monet Polskich 1649-1696 (Jan Kazimierz, Mi..

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:36:20
166013
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński, Kurpiewski - Katalog Monet Polskich 1649-1696 (Jan Kazimierz, Michał Korybut Wiśniowiecki, Jan III Sobieski), Warszawa 1982, 288 stron formatu B5, oprawa kartonowa, kilkaset ilustracji w tekście, okładka lekko przetarta
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 176

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  65 zł
5)  55 zł
6)  36 zł
7)  36 zł