wydawnictwa polskie, Tadeusz Jabłoński, Władysław Terlecki - Katalog monet polskich 1765-1864

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:35:40
91714
Opis: wydawnictwa polskie, Tadeusz Jabłoński, Władysław Terlecki - Katalog monet polskich 1765-1864
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 194 strony formatu A6, miękka oprawa ze skrzydełkami, ilustrowany katalog wraz z cennikiem

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 411

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  32 zł
5)  28 zł
6)  10 zł
7)  7 zł