wydawnictwa zagraniczne, Jan Diviš - Goldstempel, 1978

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:35:20
91718
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Jan Diviš - Goldstempel, 1978
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 256 stron formatu ok. A5, twarda oprawa z obwolutą, katalog punc złota z całego świata

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 67

1)  32 zł
2)  30 zł