wydawnictwa polskie, M. Przychoda - Falerystyka 1914-1939: Piechota

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:34:40
91715
Opis: wydawnictwa polskie, M. Przychoda - Falerystyka 1914-1939: Piechota
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 28 stron formatu A5, miękka oprawa, ilustrowany katalog odznak wraz z określeniem ich rzadkości, exlibris WCN

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 140

1)  28 zł
2)  26 zł