wydawnictwa polskie, Janusz Szczepaniec, Jerzy Dałkiewicz - Odznaki Wojska Polskiego 1914-1945,..

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:34:20
91716
Opis: wydawnictwa polskie, Janusz Szczepaniec, Jerzy Dałkiewicz - Odznaki Wojska Polskiego 1914-1945, Gdańsk 1979
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 32 karty formatu A5, miękka oprawa, katalog odznak wraz z rysunkami, exlibris WCN

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 459

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  14 zł
4)  10 zł
5)  9 zł