wydawnictwa polskie, Wiesława Kowalczyk, Aleksandra Kopydłowska - Medale Mennicy Państwowej, Wa..

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:34:00
91705
Opis: wydawnictwa polskie, Wiesława Kowalczyk, Aleksandra Kopydłowska - Medale Mennicy Państwowej, Warszawa 1974
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 155 stron formatu B5, oprawa miękka, katalog medali wybitych w Mennicy Państwowej w latach 1946-1973

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 140

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł