wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski - Ilustrowany katalog obligacji Polski przed i porozbioro..

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:32:20
166563
Opis: wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski - Ilustrowany katalog obligacji Polski przed i porozbiorowej 1782-1918; Warszawa 1992, ponad 60 stron katalogu z ilustracjami w tekście, oprawa kartonowa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 441

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  18 zł