wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., Wrocław 1..

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 20:30:20
166566
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., Wrocław 1973, 360 str. + ponad 140 str. z ilustracjami monet, fomat A4, oprawa twarda płócienna, podstawowy podręcznik dla każdego numizmatyka
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 540

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  180 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  50 zł
7)  36 zł