Polska, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski III klasa, 1918

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 04-10-2018 22:50:40
206221
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski III klasa, 1918
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, wstążka, 58 x 58 mm, uszkodzenie emalii
Literatura: Oberleitner cz. III strony 33-42

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 286

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł