Zakończenie: 06-09-2018 20:30 ÷ 22:29
Polska, 200 złotych, 1984
159846
Igrzyska XXIII Olimpiady - Los Angeles 1984, PRÓBA NIKIEL... | I/I- |
240 zł szac. 300 zł 79 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny, 1857
164458
z puncą srebra "1" na obrzeżu, Aw: Święty Jan klęczący na... | II |
240 zł szac. 150 zł 525 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, grosz, 1538
164601
końcówka napisu PRVSS na awersie | III+ |
260 zł szac. 100 zł 417 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 500 złotych, 1983
159859
XIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Sarajewo 1984, PRÓBA NI... | I |
260 zł szac. 350 zł 222 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, trojak, 1766
164643
popiersie króla w zbroi, bez kropki po dacie, 8 jagódek w... | III |
270 zł szac. 80 zł 1047 wyświetleń |
16 | zakończona | |
Polska, 200 złotych, 1988
159853
XIV Mistrzostwa Świata W Piłce Nożnej - Włochy 1990, PRÓB... | I |
270 zł szac. 350 zł 182 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 200 złotych, 1982
159839
XII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej - Espana 82 /bramka... | I |
280 zł szac. 300 zł 87 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 200 złotych, 1982
159840
XII Mistrzostwa Świata W Piłce Nożnej - Hiszpania 1982 /b... | I |
280 zł szac. 300 zł 68 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 200 złotych, 1984
159845
280 zł szac. 350 zł 111 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 200 złotych, 1987
159851
Igrzyska XXIV Olimpiady, PRÓBA NIKIEL, wypukły napis PRÓBA | I |
280 zł szac. 300 zł 93 wyświetleń |
4 | zakończona |