Polska, grosz, 1538

Polska, grosz, 1538

Polska, grosz, 1538

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 21:31:40
164601
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, grosz, 1538, Gdańsk, końcówka napisu PRVSS na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 7322, PN2-Dut. 183, CNG 62.II.a

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 267

1)  260 zł
2)  260 zł
3)  170 zł
4)  150 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł