Polska, medal na 40. rocznicę Powstania Warszawskiego, 1984

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 22:24:40
164146
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal na 40. rocznicę Powstania Warszawskiego, 1984, Aw: Młody powstaniec siedzący, wokoło POWSTANIE WARSZAWSKIE / 1 VIII - 2 X 1944, Rw: Obraz Matki Boskiej, patronki Armii Krajowej, przed nią popiersie powstańca, na popiersiu 2 punce: "3" oraz ACh" projektu Tadeusza Tchórzewskiego, wyemitowany przez organizację Ars Christiana, wykonany w zakładach produkcyjnych w Otrębusach
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próba '800', 35 mm, 17.44 g

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1512

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  42 zł
4)  40 zł